Strzyżenie

Strzyżenie

Perfekcyjne strzyżenie włosów to podstawa każdej atrakcyjnej i najmodniejszej fryzury. Wiele kobiet obawia sie , że nie będą umiały odpowiednio ułozyć włosów. Właściwe strzyżenie i odrobina kosmetyku sprawią , że stanie się to dziecinnie proste. Nasi Fryzjerzy dołożą wszelkich starań by odpowiednio dobrać technikę , rodzaj strzyżenia oraz fryzurę do rodzaju włosów. L’oreal professionnel szkoli naszych Fryzjerów by mogli przedstawić nowe trendy w zakresie strzyżenia, koloryzacji oraz pielęgnacji włosów.

dowiedz się więcej
{[description]}

Strzyżenie damskie

Każda z nas chce wyglądać wyjątkowo i modnie. Strzyżenie damskie to usługa, z której Panie korzystają dość często. Regularne podcinanie włosów wzmacnia je, nadaje kształt fryzurze, dzięki czemu włosy znacznie łatwiej się układają. Przy zapuszczaniu zalecane jest strzyżenie co 3 miesiące, aby zachować wypielęgnowane końce. Panie, które noszą krótkie uczesania, powinny zjawiać się w salonie częściej – co miesiąc. Piękna fryzura oznacza coś więcej niż tylko perfekcyjnie dobrany kolor – choć i on ma ogromne znaczenie. Ale Twoje uczesanie nabiera ostatecznej formy dzięki pracy, którą stylista fryzur wykona za pomocą ostrych i bardzo precyzyjnych nożyczek.

przebieg usługi

dobór fryzury do kształtu twarzy
  1. mycie + dobranie odpowiedniej techniki
  2. strzyżenie

Cena

  1. 70 zł

Czas trwania

  1. 60 min

Strzyżenie męskie

Strzyżenie męskie to prawdziwa sztuka. Nowoczesne techniki stosowane przez naszych stylistów fryzur pozwalają wyczarować na męskiej głowie uczesanie, które z jednej strony jest modne i zwraca na siebie uwagę, a z drugiej – sprawia, że nadal czujesz się jak facet z krwi i kości. Nasz fryzjer męski pomoże Ci dobrać fryzurę, która doskonale dopasuje się do Twojego charakteru, typu urody i stylu życia. Odważnie i z polotem, a może klasycznie i elegancko? każdy scenariusz jest możliwy! Zwłaszcza, że to Ty jesteś reżyserem, a my – dyrektorami kreatywnymi Twojej głowy.

przebieg usługi

dobór fryzury do kształtu twarzy
  1. mycie + dobranie odpowiedniej techniki
  2. strzyżenie

Cena

  1. 50 -70 zł

Czas trwania

  1. 30 min

Gallery: Jak pracujemy? See gallery

Makijaż

Read also

Waxing

Wax depilation is a technique that can provide us with smooth skin for up to 4 weeks. The advantage of this treatment is much greater effectiveness and duration of action than in the case of...

Perfect colorization

Who doesn't like to change something sometimes in their appearance? While losing unnecessary kilograms may be a problem, the dream of a beautiful hairstyle is not. Uniform coloring in our salon at...