Keratynowe prostowanie

Keratynowe prostowanie

Brazylijska terapia keratynowa jako pierwsza na świecie powstała przy udziale największych osiągnięć współczesnej nauki. Połączenie nowoczesnych technologii i najlepszych składników sprawia, że jest to obecnie najbardziej skuteczny zabieg rekonstrukcji włosów na świecie. W chwili obecnej to jedyny zabieg, który na wiele miesięcy zmienia strukturę i wygląd zewnętrzny włosów. W przeciwieństwie do innych technik dostępnych na rynku, prostowanie przy użyciu keratyny jest całkowicie bezpieczne i dodatkowo poprawia kondycję włosów bez uszkodzenia ich struktury molekularnej. Efekt wygładzonych włosów utrzymuję się 3 – 5 miesięcy. Cena zabiegu uzależniona jest od zużycia materiału.

dowiedz się więcej
{[description]}

Keratyna

Najlepszy efekt uzyskiwany jest na włosach bardzo puszących się, ale z natury cienkich. zabieg wystarcza do 5 miesięcy w zależności od rodzaju włosów (grube, kręcone), ilości zabiegów chemicznych (koloryzacje, rozjaśnianie) wykonanych po terapii.

Metoda keratynowa ma na celu skrócenie czasu potrzebnego na modelowanie włosów, nie eliminuje zaś konieczności ich układania. Po umyciu włosy musimy wysuszyć suszarką i co ważne strumień powietrza kierować od nasady głowy.

Włosy po zabiegu trzeba pielęgnować. Należy używać szamponów bez soli, stosować keratynowe odżywki oraz maski bez silikonów. Należy zrezygnować z produktów do stylizacji zawierających alkohol, ponieważ wysuszają one włosy. Używam szamponu Emolium dla dzieci

Zabieg nie należy do przyjemnych. preparaty keratynowe podczas „wprasowywania” we włosy wydzielają bardzo nieprzyjemny zapach, dlatego salony fryzjerskie, które oferują tego typu usługi, muszą mieć bardzo sprawnie działającą wentylację.

Keratynowe prostowanie to efekt uboczny uzupełnienia włosa keratyną keratynowe prostowanie ma za zadanie odbudować zniszczone partie włosów, zregenerować je i odżywić, co zapewnia efekt obciążenia i wyprostowania włosa.

Keratynowe prostowanie to zabieg mający na celu przede wszystkim zregenerowanie włosów, a nie ich totalne rozprostowanie. przy kręconych włosach może się okazać, że końce będą się wywijały, jednak cała fryzura zyska wygładzony i zdrowy wygląd.

Keratyna inoar

Kuracja INOAR Moroccan odbudowuje, nawilża, odżywia włosy, pozostawiając idealnie proste przez 3-5 miesięcy. Innowacyjna formuła produktu wygładza włosy oraz redukuje ich puszenie się. Kompleks starannie wyselekcjonowanych składników zapewnia najwyższą jakość zabiegu. Kuracja Moroccan wzbogacona jest o białą glinkę , masło kakaowe, kiełki pszenicy oraz pantenol.

Cena

  1. 250 -500 zł

Czas trwania

  1. 3h

Keratyna Cocochoco

Na świecie znane pod nazwą Brazylian Blow Out/ Brazilian Keratin Treatment (BKT) to zabieg, który ma na celu wyprostowanie, wygładzenie, odżywienie oraz pełną regenerację struktury włosa. Kobiety w Brazylii, które posiadają, ze względu na klimat, zniszczone, puszące, mocno skręcone włosy, zapragnęły metody, która dogłębnie zregeneruje i przy okazji wyprostuje ich niesforne, narażone na wilgoć oraz działanie słońca, włosy. Taki właśnie rezultat daje zastosowanie kuracji CocoChoco - keratynowa terapia COCOCHOCO oprócz efektu prostowania, zapewnia także odbudowę i odmłodzenie włosów - dzięki czemu stają się one zadbane, zdrowe błyszczące oraz o wiele podatniejsze i łatwiejsze w codziennej stylizacji.

Cena

  1. 200 -400 zł

Czas trwania

  1. 2h 30min

Read also

Perfect colorization

Who doesn't like to change something sometimes in their appearance? While losing unnecessary kilograms may be a problem, the dream of a beautiful hairstyle is not. Uniform coloring in our salon at...