Pielęgnacja stóp

Pielęgnacja stóp

dowiedz się więcej
{[description]}

Pedicure klasyczny

Zabieg pielęgnacyjny obejmujący kąpiel stóp, skrócenie, opiłowanie i oczyszczenie paznokci stóp oraz usunięcie zgrubiałego naskórka z podeszwy stóp za pomocą jednorazowych frezów ścieralnych.

Cena

  1. 90 zł
  2. Malowanie paznokci lakierem klasycznym + 10 zł

Pedicure SPA

Kąpiel SPA i peeling przygotowują stopy do kolejnego etapu pielęgnacji. Maska i balsam z witaminami dobrze odżywia i regeneruje skórę stóp. Kąpiel parafinowa, która tworzy rodzaj okluzji, sprawia że stopy stają się lekkie i gładkie, a nasz organizm odzyskuje wewnętrzny komfort i równowagę. Zabieg można wykończyć nałożeniem lakieru klasycznego lub hybrydowego.

Efekty po zabiegu

  1. wygładzenie i zregenerowanie stóp, odżywienie intensywne nawilżenie skóry
  2. rozjaśnienie przebarwień, poprawa krążenia oraz dotlenienia tkanek

Cena

  1. 120 zł
  2. + malowanie lakierem klasycznym + 10 zł
  3. + malowanie lakierem hybrydowym + 20 zł

Pedicure hybrydowy

Zabieg pielęgnacyjny obejmujący skrócenie, opiłowanie i oczyszczenie paznokci stóp oraz usunięcie zgrubiałego naskórka z podeszw. Zabieg zakończony jest polakierowaniem paznokci lakierem hybrydowym.

Cena

  1. 120 zł

Podobne

Zabiegi na twarz

Wizyta w naszym studio to nie tylko profesjonalna pielęgnacja, ale fachowa porada i chwila relaksu. To czas dla ciała i ducha, odzyskają Państwo siły witalne i dobre samopoczucie. Poprzedzająca...

Pielęgnacja oprawy oczu

Pozwól sobie na rzęsy o których zawsze marzyłaś. Zabieg polega na doklejaniu pojedynczych rzęs z proteiny jedwabiu do każdej Twojej naturalnej. Dzięki temu uzyskujesz efekt, któremu nie dorówna żaden...