Studio

Zespół

Anna Bojarska
Fryzjer Stylista
Aleksandra Pustelnik
Fryzjer stylista
Paulina Małek
Fryzjer Stylista
Małgorzata Lipiec
Kosmetolog - stylistka paznokci
Marzena Pruś
Fryzjer - stażysta

Opis

Studio fashion

Każda kobieta jest piękna, nie wszystkie jednak potrafią to samodzielnie odkryć. Zapraszamy do studia urody Fashion, gdzie poczujesz się naprawdę wyjątkowo. Tutaj profesjonalni fryzjerzy i kosmetyczki zadbają o Twój wygląd i dobre samopoczucie. Dzięki szerokiej gamie zabiegów pielęgnacyjnych poczujesz się młodsza, piękniejsza i bardziej atrakcyjna.

Specjalnościami krakowskiego salonu urody Fashion są fryzjerstwo i kosmetyka. W naszej ofercie znajdziesz zarówno kreatywne strzyżenie, jak i wyjątkowe upięcia na specjalne okazje (np. fryzury ślubne). Możemy także kompleksowo zatroszczyć się o fryzurę, przywracając gładkość i blask zniszczonym włosom dzięki prostowaniu Montibel’lo, przeprowadzanemu z wykorzystaniem nowoczesnego szamponu keratynowego. Zabieg odżywia włosy, a efekt ich ujarzmienia utrzymuje się od 3-5 miesięcy. Nasz salon urody to także profesjonalne zabiegi kosmetyczne. Troszczymy się tu o piękno dłoni i stóp, dbamy o gładką i jędrną cerę oraz przedłużamy i zagęszczamy rzęsy.

W naszym salonie wykonujemy także zabiegi nowoczesnym Laserem sPTF+, pozwalającym na skuteczną depilację, fotoodmładzanie, leczenie trądziku, usuwanie przebarwień i terapię naczyniową.
Korzystając z usług naszego salonu, oprócz najwyższej jakości świadczonych usług, z pewnością docenisz także panującą tu wyjątkową atmosferę. Dbamy o naszych klientów tak, jak sami chcielibyśmy zostać potraktowani – zawsze znajdujemy czas na konsultacje i porady dotyczące wybranych usług.

Zapraszamy do naszego krakowskiego salonu, który zlokalizowany jest przy ul. Imbramowskiej 15 na Prądniku Białym.